Sepet

Hakkımızda

Doludolu.com 2010 yılında tescillenmiş bir domaindir.
 
2018 yılında pazaryeri e ticaret platformu olarak projelendirilen doludolu.com sektörün en yenisi en heyecanlısı ve en dolusu olarak hizmete açılmıştır. Öncelik en uygun fiyata en kaliteli ürünü tüketiciye sunmak amacıyla mağazalardan en düşük komisyon oranlarını alarak düşük kargo ücreti sağlamak amacıyla kargo anlaşmaları yapmaktadır. Doludolu.com veri güvenliğini sağlamak amacıyla 256 Bit SSL sertifikası sahibidir. Doludolu.com ödemelerin en güvenli şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla Yapı ve Kredi Bankası Anonim Şirketi sanal posunu kullanmak amacıyla Yapı ve Kredi Bankası Anonim Şirketi ile anlaşma sağlayarak müşterilerin hizmetine sunmuştur.
Doludolu.com’da doludolu müşteri memnuniyetini sağlamak en temel görev olarak benimsenmiştir. Bu nedenle iade iptal ve değişim politikaları dikkatlice takip edilmektedir. Sizde doludolu.com’a geldiğinizde mutlu alışverişin keyfine varacaksınız. 
 
Doludolu.com Pier Dijital Bilişim Teknolojileri Arge ve Elektronik Ticaret Hizmetletleri Limited Şirketi tescilli markasıdır. 
Pier Dijital Bilişim Teknolojileri Arge ve Elektronik Ticaret Hizmetletleri Limited Şirketi 2019 Yılında ithalat ve ihracat şirketi olarak kurulmuştur. 2020 Yılında 2 yıllık proje olan doludolu.com’un hayata geçmesi ile ünvan değişikliğine giderek sadece bilişim teknolojileri arge ve elektronik ticaret hizmetleri alanında hizmet vermeye başlamıştır.
 
Pier Dijital Bilişim Teknolojileri Arge ve Elektronik Ticaret Hizmetletleri Limited Şirketi
1959 Yılında Kurulan ŞANLI KÖMÜR’ün 51 ticaret tecrübesi ile gelişen dünya pazarında teknolojiye ayak uydurmak amacıyla kurulmuştur.
51 Yıllını başarı ve ilklerle geçiren ŞANLI KÖMÜR üçünkü kuşak bir işletme olarak yeni ve güncel sektör olan E ticaret pazaryeri platformu alanında ilkler başamak için en uygun fiyata en kaliteli ürünleri Yüce Türk Milletine sunmak amacıyla Doludolu.com’u kurmuştur.