Sepet

Farmasi Sprey Limon Kolonya 115 Ml

Farmasi Sprey Limon Kolonya 115 Ml
Yeni
Farmasi Sprey Limon Kolonya 115 Ml
Görüntülenme: 138
24,00 TL
Vergiler Hariç: 20,34 TL

En Geç 30-10-2021 Cumartesi günü kargoda

Farmasi Sprey Limon Kolonya 115 Ml

Parfümün atası olarak da adlandırılabilecek kolonya günümüze kadar popülerliğini yitirmeden hatta yeni nesil çeşitleriyle arttırarak devam ettirmiştir.
Günlük hayatta ferahlamak için kullanılan kolonyalar en çok Türk kültürünün bir parçası olarak bayramlarda en özel ikramlar olarak kullanılmaktadır.
Eğer kullanacağınız kolonyada çok daha fazlasını arıyorsanız Farmasi özel kolonya koleksiyonunda çok şey bulacaksınız. Bilinen geleneksel limon kolonyasını çok farklı bir formata koyan Farmasi, Aleo Veralı limon kolonyasını üretmektedir. Limon özlerinin ferahlığının yanına eklenen aleo vera özlerinin tazeliği size eşsiz bir deneyim sunacaktır. Eğer tazelik, serinlik ve yenilenme hissini bir arada yaşamak istiyorsanız Farmasi’nin kolonya serisinden aleo veralı limon kolonyasını mutlaka denemelisiniz.
Kullanımı: Aleo Veralı limon kolonyasını serinlemek ve ferahlamak istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Ellere ve vücuda sürmeye uygundur.
Doğallığı yaşamak isteyenlerin kullanmasını öneriyoruz. Kullanımı sırasında gözle temas etmemesine ekstra özen göstermeniz konusunda uyarı yapılması uygun olmaktadır.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.